Nawigacja

Strona

Strona gÂ???wna
Forum
Szukaj
Radiostacje GTA III
Wymiana Buttonami



LU-DM

Regulamin serwera!
Lista ban??w
Historia serwera
Filmiki z LU-DM
KanaÂ? YT



Poradniki

Konfiguracja czatu
Areny DM
Teleporty
Transport
Bug z myszkÂ?

Administracja

* RwwpL
* Piterus


* Wrzosio
* eXe^


* Fox
* Genesis
* Vandi


* Waluta
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~jarzab13
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 110
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~WACEK (59 pkt.)
3) ~Szachu (52 pkt.)
4) ~KarnyBanan (50 pkt.)
5) ~Cement (49 pkt.)
6) ~MATHEO (37 pkt.)

U¿ytkowników Online
Go¶ci Online: 2
Brak U¿ytkowników Online

Zarejestrowanych U¿ytkowników: 64
Najnowszy U¿ytkownik: ~Mateuszasdg
Współpraca





Zobacz Temat
Polski Serwer Liberty Unleashed | LU-DM | Poradniki LU-DM
Autor [Poradnik] Transport
^Genesis
Administrator

Dodane dnia 24-03-2015 15:48

Gra??, zachwyca?? si?? widokami mrocznej pogody, wdycha?? wirtualne powietrze Liberty City, czego chcie?? wi??cej? A no, jakiejÂ? rozrywki, punktu zaczepienia, czegoÂ? co sprawi, Â?e warto na serwer wr??ci??. Z pomocÂ? przybiega nam system transportu, kt??ry kaÂ?dy zna, a jednoczeÂ?nie odnosz?? wraÂ?enie, Â?e jego dziaÂ?anie jest strzeÂ?onÂ? pilnie tajemnicÂ? - nie chodzi tu o to jak to robiÂ? pszcz??Â?ki, ale gdzie transport si?? opÂ?aca, a gdzie nie, co warto, czego nie, co jest tak naprawd?? celem przewoz??w, i wiele wi??cej.


Licz?? si?? z uznaniem mnie za wariata i przesadnego maniaka, ale przygotowaÂ?em poradnik-instrukcj?? dotyczÂ?cy transportu, kt??ry wÂ?aÂ?nie czytacie. ZamieÂ?ciÂ?em tu skr??cony, piguÂ?kowy opis oraz subiektywne opinie na temat trasy, oraz istotne informacje takie jak dÂ?ugoÂ??? trasy czy wynagrodzenie. JeÂ?li wi??c ktoÂ? do transportu dopiero si?? przymierza - zach??cam do ogl??dzin kaÂ?dego z okienek z opisem tras przygotowanych dla nas w stoczni Portland.


Zanim zaczniesz jednak wybiera?? konkretnÂ? dla siebie tras?? polecam, jeÂ?li jeszcze tego nie zaliczyÂ?eÂ?, przejecha?? kaÂ?dÂ? z nich. Cz??sto mniej opÂ?acalne trasy dostarczajÂ? wi??cej frajdy czy wspomnie??, dla kt??rych warto przejecha?? si?? od czasu do czasu z papierem czy cementem. Brzmi jak edukacyjny wykÂ?ad w przedszkolu, ale skoro to poradnik, warto o czymÂ? takim napomknÂ???. To co - do dzieÂ?a.


Przyst??pujÂ?c do pracy jako kierowca dostarczajÂ?cy towary musisz wybra?? dla siebie jakiÂ? w??zek. Oczywistym jest, Â?e do manany nie spakujesz niczego poza papierem albo makaronem, i to teÂ? w Â?ladowych iloÂ?ciach. Skryptowo i moralnie jesteÂ?my zmuszeni do wyboru ci??Â?ar??wki lub pojazdu dostawczego, kt??rym zawieziemy nasz towar. Bez tego - ani rusz. Na parkingu obok miejsca zaÂ?adunku znajduje si?? mn??stwo tego typu pojazd??w, ale zawsze moÂ?emy zespawnowa?? sw??j wÂ?asny poprzez komend?? /v czy /car, oczywiÂ?cie pod warunkiem, Â?e b??dzie to pojazd przeznaczony do przewozu towar??w. MoÂ?emy teÂ? taki pojazd dowolnie zmodyfikowa?? komendami pokroju /vc i naleÂ?y to robi?? sprawie, poniewaÂ? gdy zaÂ?adujemy juÂ? furgonetk?? - nie b??dziemy mogli z naszym mobilem zrobi?? praktycznie niczego.


OsobiÂ?cie do przewozu towar??w preferuj?? Rumpo, dobrze sprawuje si?? teÂ? Pony (mam tu na myÂ?li gÂ???wnie osiÂ?gi, w ko??cu kaÂ?demu z nas zaleÂ?y na szybkim pozbyciu si?? towaru, zwÂ?aszcza w przypadku ryb). OczywiÂ?cie, nikt nie broni zaÂ?adowa?? do peÂ?na Barracks, jeÂ?li mamy wystarczajÂ?co odwagi i cierpliwoÂ?ci do tego pojazdu - droga wolna. Z naciskiem na 'wolna'. Bez dalszego gl??dzenia, zapraszam do cz??Â?ci opisu tras:


























Poradnik oparty na skrypcie serwera "LU-DM" przygotowaÂ? Genesis. Wszelkie prawa zastrzeÂ?one©

Edytowane przez rwwpl dnia 07-04-2015 02:57
Genesis Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: [Poradnik]Transport
@Piterus
Super Administrator

Dodane dnia 24-03-2015 22:42
Bardzo fajny, ciekawie napisany tekst. Dobra robota. UmieÂ?ci si?? go gdzieÂ? wyÂ?ej moÂ?e wkr??tce.
Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: [Poradnik]Transport
@rwwpl
Super Administrator

Dodane dnia 24-03-2015 23:34
DodaÂ?em do nawigacji. (Kt??ra niebawem przejdzie maÂ?a przebudow??).

Co do tematu, to ja nie wiem co napisa??. Sam bym lepszego pewnie nie zrobiÂ? ;)


53356025 Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: [Poradnik]Transport
@eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 25-03-2015 09:37
JeÂ?li chodzi o samÂ? budow?? to poradnik na piÂ?tk??.
Wida?? wÂ?oÂ?yÂ?eÂ? w to sporo pracy i zaangaÂ?owania, a efekt wida?? na zaÂ?Â?czonym obrazku, mistrzostwo.

Szkoda tylko, Â?e ten caÂ?y transport nie jest Â?adnym wyzwaniem i dostajemy za niego hajs, kt??ry nawet na siÂ??? jest ci??Â?ko wyda?? ;P.


Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: [Poradnik]Transport
^Waluta
Administrator

Dodane dnia 25-03-2015 13:07
Bardzo fajny poradnik. To jest najlepszy poradnik jaki widziaÂ?em.
52247821 Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: [Poradnik]Transport
^Wrzosio
Administrator

Dodane dnia 25-03-2015 18:00
- Dobrze zrobiony? Prawda. Wida??, Â?e musiaÂ?eÂ? troch?? czasu poÂ?wi??ci?? na zrobienie zdj???? i innych duperel??w
- Ciekawy? Jak najbardziej, komentarze do kaÂ?dej z trasy interesujÂ?ce, jednak to z rybami troch?? przesadziÂ?eÂ? :>

Og??lnie na moich zaj??ciach byÂ?aby 5, ale to nie sÂ? moje zaj??cia. Nic do twojego poradnika nie mam, lecz sÂ?dz??, Â?e jest zbyteczny. Transport ogarnie nawet Â?rednio rozgarni??ty szympans, gdyÂ? wszystkie instrukcje odnoÂ?nie tego "wklepaÂ? do skryptu". Wystarczy zaÂ?adowa?? byle jaki towar i lecie?? do celu. Lecz i tak zarobionej kasy nie b??dziesz m??gÂ? wyda??, bo serwer nie posiada nic do kupienia opr??cz VIPa za bodajÂ?e 1,75 miliona. Powodzenia w transportach.



I told ya.. they're a bunch of wimps!
Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: [Poradnik]Transport
@Piterus
Super Administrator

Dodane dnia 25-03-2015 18:54
Kunio napisaÂ?/a:
Nic do twojego poradnika nie mam, lecz sÂ?dz??, Â?e jest zbyteczny.


MoÂ?e nie tyle zbyteczny co ci??Â?ko by obecnie coÂ? wni??sÂ?. OdwaliÂ?eÂ? dobrÂ? robot?? i w sumie podobne poradniki moÂ?na zrobi?? do kaÂ?dej z atrakcji z serwera, lecz c??Â? z tego skoro czyta to tylko wÂ?skie grono graczy bo frekwencja jest taka, a nie inna. PrzydaÂ?by si?? pot??Â?ny zastrzyk graczy albo chociaÂ?by powr??t do czas??w "Â?wietnoÂ?ci" serwera, kiedy serwer moÂ?e nie byÂ? peÂ?ny ale nigdy nie staÂ? pusty. Pom??c by w tym m??gÂ? bardziej rozbudowany system Role Play, czyli obecny skrypt + coÂ? na wÂ?asnoÂ??? na co moÂ?na byÂ?oby wyda?? ci??Â?ko zarobionÂ? got??wk??. MoÂ?e teÂ? jakaÂ? reklama? Ci??Â?ko dziÂ? stwierdzi??...
Edytowane przez Piterus dnia 25-03-2015 18:58
Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: [Poradnik]Transport
^Genesis
Administrator

Dodane dnia 25-03-2015 19:20
Dzi??kuj?? wszystkim za komentarze, co zaÂ? si?? tyczy "zbytecznoÂ?ci i wÂ?tpliwoÂ?ci, Â?e wnosi poradnik coÂ? do gry" odpowiem w ten spos??b: Owszem, bez niego kaÂ?dy obszedÂ?by si?? - peÂ?na zgoda. Ale przyznacie, Â?e tego typu poradniki z pewnoÂ?ciÂ? zach??cÂ? nowych uÂ?ytkownik??w, graczy, do wejÂ?cia na serwer - nawet dla samego przewiezienia Â?adunku, z ciekawoÂ?ci, czy moÂ?e motywacji przeczytanymi opiniami o trasach :)

Nomen omen - dzi??ki za komentarze :)

Pom??c by w tym m??gÂ? bardziej rozbudowany system Role Play, czyli obecny skrypt + coÂ? na wÂ?asnoÂ??? na co moÂ?na byÂ?oby wyda?? ci??Â?ko zarobionÂ? got??wk??.

Zdecydowanie tak, czymÂ? takim najprostszym mogÂ?yby by?? pojazdy, kt??re aktualnie sÂ? niczym nieograniczone i darmowe. Co gdyby kaÂ?dy gracz m??gÂ? spawnowa?? tylko pojazdy z puli wÂ?asnych? Zaczynasz mogÂ?c zespawnowa?? sobie manank??, ale moÂ?esz, gdy juÂ? uzbierasz ciut kasy, dokupi?? do "puli wÂ?asnych pojazd??w" przykÂ?adowÂ? blist?? za $20 000. Wydajesz $20 000 - od dziÂ? moÂ?esz spawnowa?? do woli tak jak teraz przez komend?? "/v" Manan?? ale tez i Blist??. Ceny odpowiednie dla marek aut - wtedy jest i gdzie wyda?? kas?? i jednoczeÂ?nie wprowadzony zostaje pewnego rodzaju prestiÂ? (Â?aÂ?, on ma juÂ? infernusa i przesiada si?? do banshee, a ja dopiero mam kurum?? :( - tego typu rzeczy, motywujÂ?ce do gry, zbierania mamony na coÂ? lepszego niÂ? manan??.
Edytowane przez Genesis dnia 25-03-2015 19:21
Genesis Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: [Poradnik] Transport
~Szachu
U¿ytkownik

Dodane dnia 01-05-2015 20:30
Czekamy na 2 poradnik ( /trans2 ) ;)


51764998 Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa U¿ytkownika

Has³o

Zapamiêtaj mnie



Zapomniane has³o?
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawaæ posty w shoutboksie.

@rwwpl
DATA: 02/07/2015 19:06
To ostatnia wiadomoÂ??? na tej stronie ;)

~Cement
DATA: 02/07/2015 17:20
Szachu, Banan to biznesmen. Tego nie skumasz :P

~Szachu
DATA: 02/07/2015 16:42
PoniewaÂ? za chwile otworzysz mi??sny , pogrzebowy i moÂ?e kafejk?? internetowÂ? :v

~KarnyBanan
DATA: 02/07/2015 15:49
Mnie sie boisz? A to czemu?

~Szachu
DATA: 02/07/2015 15:41
Karny , ja si?? cb boje XD

~KarnyBanan
DATA: 02/07/2015 14:45
NiedÂ?ugo moja Sp??Â?ka wchodzi na RYNEK i b??dzie mozna kupowa?? akcje!

~KarnyBanan
DATA: 02/07/2015 14:40
http://www.lu-dm
.y0.pl/forum/viewthre
ad.php?forum_id=20&th
read_id=103#690
http://www.lu-dm.y0.p
l/forum/viewthread.ph
p?forum_id=20&thread_
id=103#690 USLUGI OCHRONIAR

~Apex
DATA: 02/07/2015 02:32
Rw,check your PW

^Vandi
DATA: 01/07/2015 22:57
Gen PW

~Xenon
DATA: 30/06/2015 19:44
Nie ma wyniku z KarnymBananem, 5:0 dla mnie

Ankieta
Kt??rÂ? opcje wybieracie?

1. WyÂ?Â?czamy pociÂ?gi na serwerze, i zamian za to robi?? /dm pist na jeden z stacji metra.
1. WyÂ?Â?czamy pociÂ?gi na serwerze, i zamian za to robi?? /dm pist na jeden z stacji metra.
43% [3 G³osów]

2. Wszystko pozostaje tak jak jest (czyli pociÂ?g zostaje, a areny nie b??dzie).
2. Wszystko pozostaje tak jak jest (czyli pociÂ?g zostaje, a areny nie b??dzie).
57% [4 G³osów]

G³osów: 7
Rozpoczêta: 17/06/2015 20:49
Zakoñczona: 17/06/2015 22:37

Archiwum Ankiet
Copyright © 2014-2015

98145 Unikalnych wizyt

Polski Serwer Liberty Unleashed by rww
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014